|
üst

YENİDEN
ANTALYA BALIKEVİ

Deniz cenneti ülkemizin en güzel balıklarını en taze haliyle, beraberinde mevsimine göre hazırlanmış leziz mezeler ile eşsiz bahçemiz ve harika salonlarımızda değerli zamanınızı en kaliteli şekilde geçirmeniz için hizmetinize sunuyoruz.

 

Antalya Balıkevi alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçılarıyla, Akdeniz mutfağı ve dünya mutfaklarının en seçkin deniz ürünleri ve mezelerini, sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlar ve beğeninize sunar.

Feel the lovely mediterranean with splendid sea scenery, tasty foods and some wine... They have huge starter options and all of them look so delicious so it was really hard to choose because of that we ordered lots of starter:) my favorites are shrimps and grilled octopus and i strongly recommend them. Wine menu was well selected which is not the usual thing in turkey. Service was great ! strongly recommend...

zor beğenen annemin dahi kalbini çalan, bir numaralı lezzetlerin adresi. parmaklarımı yedim valla tavsiye ediyorum. Çocuk oyun alanına ve parkına sahip, gördüğüm en tatlı restoran. Vakit burada çok hızlı geçiyor. Sık sık uğruyoruz.

Çok nezih ve kaliteli bir restoran. Herşey çok güzeldi. Farkli lezzetleri mevcut ( bademli fasulye, hibeş, avokadoli karides ), keyifli bir ambiyans var ( cok genis ve güzel bir bahçeye sahip ) ve kusursuz bir hizmet sunuyorlar.

aa