|
üst

Antalya En İyi Restoran

Antalya Balıkevi Lezzetleri ile Buluşun

Antalya, deniz ürünleri ve balık restoranları açısından oldukça zengin ve büyük bir çeşitliliğe diğer taraftan ise köklü bir geçmişe sahiptir. Soğuk Akdeniz sularından çıkan balık ve deniz ürünlerinin lezzeti bu mekanlarda bir başka güzel ve keyiflidir. Antalya’nın en iyi restoranlarından olan Antalya Balıkevi hem lokasyon hem de mekan tasarımı ile pek çok restoranı geride bırakmış ve öncü olma yolunda başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkmıştır.

Sahip olduğu misyon, vizyon ve değerleri ile bir restoran olmaktan öte, sıcaklığın ve özel anların buluşma noktası haline gelmiştir. Pek çok kutlama, doğum günü eğlencesi ve başarı yemeklerine şahitlik eden Antalya Balıkevi, bu özel anların mutluluğu ile yoluna devam etmektedir. Misafirlerine Balık restoranlarında lezzet ve tazeliğin nasıl olması gerektiğini sunduğu yemekler ile göstererek, her zaman farklı olmanın bir adım ötesinde, yeniliğin ve farklılığın yanında olmuştur. Özgün ve öncü olmanın önemini, ortaya çıkardığı özel mahsulleri ile hep göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.

Antalya Balıkevi, görüş perspektifi en iyi ve en geniş olan Antalya deniz ürünleri restoranlarından bir tanesidir. Farklı lezzet arayışı içinde olan ve bunu her daim geliştirmeye çalışan; görerek, araştırarak, güzel olanı bularak, misafirlerine en iyiyi sunmaya çalışan bir balık restoranıdır. Kendi lezzet geleneklerine bağlı kalarak, diğer kültür tat ve dokuları ile bütünleşen Antalya Balıkevi, konuklarının damak zevkini lezzet farklılıkları ile geliştirmiştir. Menü içeriğinde yer alan yemeklerin nasıl bir lezzet ve deneyim birikiminden elde edildiği görülmektedir.

antalya balıkevi

Antalya Balıkevi içerisinde bulunan VIP bölümü, özel günlerinizde vereceğiniz yemek davetleri için size özel hazırlanmaktadır. Bu alan iç mekan tasarımını, mimari dokunuşlar ile bütünleştirerek size görsel bir zevk sunmaktadır. Sevdikleriniz ile Antalya Balıkevi’nin nefis yemeklerini yerken aynı zamanda VIP bölümdeki atmosferin tadını çıkarabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Antalya’nın en iyi restoranlarından biri olan Antalya Balıkevi’nin, alanında uzmanlaşmış şef ve aşçıları, Antalya deniz ürünleri alanında yapılan en lezzetli yemek ve mezeleri sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda vegan ve vejetaryen misafirleri için oldukça geniş çeşitliliği olan bir menü skalasına sahiptir. Et tüketmeyen ve sebze ağırlıklı beslenmek isteyenlerin muhakkak göz atmasını öneririz.

Aynı zamanda çocuklar için özel olarak hazırlanmış bir çocuk oyun odasına sahip Antalya Balıkevi, siz keyifle yemeğinizi yerken çocuklarınızın eğlenmesi için tasarlanmıştır. Tasarımına oldukça önem verilen çocuk oyuncak odasında, kaygan olmayan güvenilir zemin materyali kullanılmıştır. Eğlenceli oyuncak çeşitliliğine sahip atmosferin tadını çocuklar doyasıya çıkarabilir.

Antalya Balıkevi, onu tanımak ve lezzetlerini keşfetmek isteyenler için yeşilin tonları, denizin mavisini kendisine doğal fon edinmiştir. Sevdikleri ile keyifli saatler geçirmek isteyenler için, Antalya’nın en iyi restoranlarından Antalya Balıkevi tüm lezzet ve hizmet anlayışı ile sizi bekliyor. Damaklarda unutulmayacak bir tat dokusu bırakacak bu harika lezzetlere şans verin.

Gelin ve anın tadını çıkarın.

İletişim Bilgilerimiz:

0 242 323 18 23
0 533 500 18 42
rezervasyon@antalyabalikevi.com.tr
Çağlayan Mah. Eski Lara Yolu 2057. Sok. No:2 Muratpaşa – Antalya
ONLİNE REZERVASYON